Napisz na adres: ekspert.prawny@gazeta.pl
RSS
poniedziałek, 25 stycznia 2016

Zakładanie działalności gospodarczej jest zwykle bardzo utrudnione przez obowiązujące przepisy prawne, których nie tylko jest dużo. Dla wielu osób są one niezrozumiałe, skomplikowane, a do tego ciągle się zmieniają. Założenie firmy bez pomocy doświadczonych osób jest bardzo trudne. Czasem wręcz nie możliwe.  

Do form przedsiębiorstw, których założenie przebiega najtrudniej zalicza się spółki handlowe, zwłaszcza spółki z o.o. i akcyjne. Jednak w wielu przypadkach formy te są wyjątkowo atrakcyjne do prowadzenia dalszej działalności. W takich przypadkach skorzystanie z profesjonalnej pomocy jest konieczne.  

Pomoc w zakładaniu spółki może otrzymać od prawników, doświadczonych księgowych czy innych specjalistów z zakresu prawa i ekonomii. Jednak najbardziej w tym zakresie pomoc mogą prawnicy, specjalizujący się w prawie gospodarczym. Świadczą oni nie tylko usługi doradcze i reprezentują przedsiębiorstwa w procesach. Są oni w stanie pomóc także na etapie sporządzania niezbędnej dokumentacji rejestracyjnej KRS, sporządzaniu umowy spółki oraz w obsłudze systemu S24.  

Pomoc prawną w założeniu spółki znajdziesz w naszym biurze. Zapraszamy!

poniedziałek, 18 stycznia 2016

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z wieloma obowiązkami. Niejednokrotnie są to także problemy związane z przestrzeganiem prawa. Nie zawsze jego przepisy są jasne i zrozumiałe. Jednak trzeba je dobrze poznać, by wiedzieć jak słusznie postąpić i uniknąć ewentualnych kar.  

Zatrudnienie prawników w własnej firmie nie jest dobrym rozwiązaniem, a z "prawem trzeba sobie radzić". Oczywiście można korzystać z pomocy prawników z kancelarii, lecz często wiązać się to może z wyjazdami, opuszczaniem firmy itp..(jest to dodatkowo obciążenie).  

Porady prawne mogą mieć inny wymiar. Co jeżeli będą one odbywały się całkowicie online? To okazuje się najlepsze rozwiązanie, by szybko, wygodnie oraz dobrze zarządzać własnym przedsiębiorstwem.  

Potrzebujesz pomocy prawnej, radcy doświadczonego prawnika, możesz skorzystać z naszych usług prawnych online - skontaktuj się z nami.

ZOBACZ